[گالری عکس] فرش نیروانا مدل Rosewood؛ شیوه‌ای نو از فرش ایرانی

06:0210

[گالری عکس] فرش نیروانا مدل Rosewood؛ شیوه‌ای نو از فرش ایرانی


در این سری از مطالب دیجی‌کالا مگ، هر بار به سراغ یکی از لوازم خانه می‌رویم و آن را به شما معرفی می‌کنیم و ویژگی‌های مهم آن را بررسی می‌کنیم. در این مطلب به سراغ فرش نیروانا مدل Rosewood رفته‌ایم تا آن را به شما معرفی کنیم.
فرش همیشه یکی از مهمترین اجزای یک خانه‌ی ایرانی است، به طوری که هیچ خانه‌ای را بدون فرش نمی‌توانیم تصور کنیم. فرش به اندازه‌ی قدمتی که در ایران دارد، انواع مختلف با طرح و نقش‌های متفاوت و شناسنامه‌ای منحصر به فرد دارد. فرش نیروانا مدل Rosewood یک فرش زیبا با قیمت اقتصادی است که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌کالا
فرش نیروانا مدل Rosewood
فرش نیروانا مدل Rosewood با طول ۱۹۰ سانتی‌متر و عرض ۱۵۰ سانتی‌متر یک فرش مستطیل شکل، با ابعادی متناسب برای فضاهای مدرن یا کلاسیک است.
فرش نیروانا مدل Rosewood
این فرش یک فرش دو رو با دو طرح زیبا است که رنگ زمینه و حاشیه‌ی هر دو طرف، الوان است. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید هر زمان که مایل بودید، از روی دیگر فرش استفاده کنید و به سادگی در فضای خانه تنوع دهید.
فرش نیروانا مدل Rosewood
بافت این فرش از نوع گلیم بافت و پرز کوتاه است که تمیز کردن آن آسان و بهداشتی است. جنس تار و پود فرش نیروانا مدل پلی‌استر و پنبه است.
فرش نیروانا مدل Rosewood
با توجه به ابعاد و وزن متناسب این فرش، شست‌وشوی آن آسان است و به راحتی می‌توانید آن را در خانه بشویید و پس از شست‌و‌شو تغییر اندازه نمی‌دهد. در واقع سبکی و در عین حال، استحکام فرش نیروانا، از ویژگی‌های مهم و منحصر به فرد آن است.
فرش نیروانا مدل Rosewood
تراکم رنگ فرش نیروانا ۱۶ رنگ است. نقشه‌ی یک طرف این فرش شامل نقوش هندسی و طرح طرف دیگر آن، از طبیعت و طرح‌های سنتی فرش‌های ایرانی الهام گرفته شده است.
فرش نیروانا مدل Rosewood
طرح‌های زیبای فرش نیروانا مدل Rosewood پرینت‌شده هستند و رنگ فرش هیچ‌گونه حساسیت شیمیایی ایجاد نمی‌کند؛ همچنین در برابر نور خورشید و هر نوع نور دیگر ثابت است و به مرور زمان کمرنگ و کدر نمی‌شود.
 
فرش نیروانا مدل Rosewood
بافت این فرش کیفیت بالایی دارد به طوری که هیچ درز و شکافی بین رج‌های آن وجود ندارد و همین مسئله جاروکشی و تمیز کردن آن را آسان می‌کند.
فرش نیروانا مدل Rosewood
بافت ریشه‌های آن هم در عرض فرش و گوشه‌ها به شکل چشم‌گیری، ظریف و محکم است و نگرانی‌ بابت آسیب یا کنده شدن آن‌ها نخواهید داشت.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=143739