گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ به مدت ۴ سال آپدیت امنیتی دریافت می‌کنند

02:3330

گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ به مدت ۴ سال آپدیت امنیتی دریافت می‌کنند


تا حدود دو سال قبل، گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ از نظر آپدیت نرم‌افزاری حرفی برای گفتن نداشتند. اما طی همین مدت، سامسونگ توجه ویژه‌ای به این موضوع نشان داده و عملکرد این شرکت روزبه‌روز بهتر هم می‌شود. سامسونگ سال گذشته‌ی میلادی اعلام کرد که پرچم‌داران و بسیاری از گوشی‌های میان‌رده‌ی این شرکت به مدت ۳ سال آپدیت‌های اصلی اندروید را دریافت خواهند کرد.
حالا سامسونگ امروز اعلام کرده که گوشی‌ها و تبلت‌های این شرکت به مدت حداقل ۴ سال از آپدیت‌های امنیتی اندروید بهره‌مند خواهند شد. این کمپانی قبلا آپدیت‌های اصلی را به مدت ۲ سال عرضه می‌کرد و مدت‌زمان دریافت آپدیت‌های امنیتی هم ۳ سال بود. اما حالا با این تصمیم جدید، گوشی‌ها و تبلت‌های موردنظر یک سال بیشتر می‌توانند از آپدیت‌های امنیتی بهره‌مند شوند.
سامسونگ
طبق بیانیه‌ی منتشر شده گجت‌هایی که بعد از سال ۲۰۱۹ عرضه شده‌اند، مشمول این قانون جدید خواهند بود. گوشی‌های موردنظر به غیر از آپدیت‌های امنیتی فصلی، آپدیت‌های ماهانه را هم دریافت می‌کنند. در ادامه می‌توانید لیست تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های واجد شرایط را مشاهده کنید:

سامسونگ با گسترش پشتیبانی نرم‌افزاری، کاربران را تشویق می‌کند که از گوشی‌ها و تبلت‌های خود برای مدت بیشتری استفاده کنند. در زمینه‌ی پشتیبانی نرم‌افزاری در اکوسیستم اندروید، کمتر شرکتی به پای سامسونگ می‌رسد و امیدواریم باقی شرکت‌ها هم با الگوبرداری از این شرکت کره‌ای، توجه بیشتری به به‌روزرسانی نرم‌افزاری گوشی‌های خود نشان بدهند.

منبع: Sam Mobile

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=99071

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
X