بازسازی فیلم لایو اکشن پلنگ صورتی ساخته خواهد شد

02:3670

بازسازی فیلم لایو اکشن پلنگ صورتی ساخته خواهد شد


مترو گلدوین مایر قصد دارد تا چندی دیگر فیلم لایو اکشن پلنگ صورتی را به کارگردانی جف فاولر جلوی دوربین ببرد تا شاهد بازگشت یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی به سینماها باشیم.
تا به امروز ۱۱ فیلم سینمایی در دنیای پلنگ صورتی ساخته شده است. آثاری کمدی-جنایی که با بهره‌گیری از محبوبیت و جذابیت این شخصیت کارتونی توانسته‌اند به فروش خوبی در گیشه دست یابند. نخستین فیلم‌های پلنگ صورتی علاوه‌ بر موفقیت در فروش، نظر مثبت منتقدین را هم به همراه داشتند، اما فیلم‌های اخیر ساخته شده بر اساس دنیای این شیر کوهی لاغر اندام صورتی به هیچ‌وجه از کیفیت سینمایی قابل اعتنایی برخوردار نبوده‌اند و برای نمونه امتیاز ۳ فیلم اخیر پلنگ صورتی یعنی «پلنگ صورتی ۲»، «پلنگ صورتی» و «پسر پلنگ صورتی» در پایگاه راتن تومیتوز به ترتیب ۱۲ از ۱۰۰، ۲۲ از ۱۰۰ و ۱۶ از ۱۰۰ است که به‌خوبی نشان از ضعف‌های عدیده‌ی آن‌ها دارند. اما این‌طور که پیداست کمپانی مترو گلدوین مایر قصد دارد سری فیلم‌های پلنگ صورتی را بازسازی (ریبوت) کند و به زودی فیلم لایو اکشن پلنگ را به کارگردانی جف فاولر، نویسندگی کریس برنر و تهیه‌کنندگی لرنس میریش و جولی اندروز جلوی دوربین می‌برد.

فاولر چندان با فضای فیلم‌های لایو اکشن بیگانه نیست و سال گذشته فیلم «سونیک خارپشت» را برای پارامونت پیکچرز کارگردانی کرده بود. این فیلم با بازی جیم کری و جیمز مارسدن علی‌رغم نقدهای منفی که دریافت کرد توانست با بودجه‌ی ۸۵ میلیون دلاری به فروشی بالغ ‌بر ۳۰۰ میلیون دلار دست یابد و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ تبدیل شود.
مدیران مترو گلدوین مایر پس از اعلام خبر در دست ساخت بودن بازسازی فیلم لایو اکشن پلنگ صورتی در پیامی اعلام کرده‌اند: «میراث برجسته‌ی پلنگ صورتی بیش از ۵۰ سال دوام داشته است و از آن در سراسر جهان، توسط نسل‌های مختلف استقبال شده است. خوشحالیم که یکی از محصولات مترو گلدوین مایر را به گونه‌ای که سینمادوستان تا به امروز ندیده‌اند، به سینماها بازمی‌گردانیم.»
منبع: Deadline

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=62725

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
X