بازسازی Demon’s Souls: آنچه حفظ شده و آنچه پیشرفت کرده

05:0010

بازسازی Demon’s Souls: آنچه حفظ شده و آنچه پیشرفت کرده


بیش از یک دهه پس از عرضه‌ی «دیمنز سولز» (Demon’s Souls) روی کنسول پلی‌استیشن ۳، به‌زودی شاهد عرضه‌ی بازسازی آن روی کنسول نسل بعد سونی خواهیم بود. استودیوی بازی‌سازی بلوپوینت گیمز از پایه و اساس دیمنز سولز را دوباره ساخته است، ولی این طور که به نظر می‌رسد، تلاش بسیاری شده تا گیم‌پلی بازی عینا شبیه به نسخه‌ی اصلی باشد.
چند ساعت پیش، گیم‌پلی تازه‌ای از دیمنز سولز به نمایش درآمد که روند مشابه بازی را به نسخه‌ی اصلی به تصویر می‌کشید؛ در عین اینکه گرافیک بازی به لطف سخت‌افزاری قدرتمند، بهتر از هر شماره‌ی دیگری در مجموعه بازی‌های سولز است. به عنوان بازی‌ای که مجموعه‌ی محبوب دارک سولز در پی آن ساخته شده، بازسازی دیمنز سولز به هیچ وجه راحت نبوده.
در مصاحبه‌ای تازه، کارگردان بازسازی دیمنز سولز درباره‌ی روند ساخت آن صحبت کرده است. «گوین مور» (Gavin Moore) در مصاحبه‌ای به وب‌سایت پالی‌گان گفته که بازسازی دیمنز سولز، تمام بخش‌هایی که بازی‌کننده‌ها به عنوان نکته‌ی مثبت نسخه‌ی اصلی پلی‌استیشن ۳ می‌دانند را حفظ می‌کند و چند بخش بازی را هم بهبود می‌بخشد.
بازی Demon's Souls
کارگردان بازسازی دیمنز سولز گفته که نه‌تنها آن‌ها از سال‌ها پیش علاقه‌ی بسیاری به ساخت دیمنز سولز داشتند، بلکه درخواست‌های بسیاری از سوی طرفداران به سمت آن‌ها راهی می‌شد تا این بازی را با تخصصی که در تولید بازسازی دارند، به عنوان پروژه‌ی بعدی خود انتخاب کنند. با این حال، گوین مور می‌گوید که آن‌ها از ساخت بازسازی دیمنز سولز هراس بسیاری داشتند و مطمئن نبودند که می‌توانند از پس از این کار بر بیایند. مور می‌گوید که پس از ساخت بازسازی «سایه‌ی کلوسوس» بود که آن‌ها مطمئن شده‌اند که این توانایی را پیدا کرده‌اند که با ساخت یک بازسازی بر طبق انتظاراتشان به دیمنز سولز ادای احترام کنند.
او توضیح می‌دهد: «هدف ما برای این بازسازی به این شکل بود: هسته‌ی بازی باید دست نخورده بازی بماند. هسته‌ی بازی در دیمنز سولز گیم‌پلی است، منطق است و هوش مصنوعی. همه چیز دیگر بازی را از نو می‌سازیم. از قدرت سخت‌افزاری بسیار بالای پلی‌استیشن ۵ استفاده کردیم و گفتیم تا جای ممکن، بهترین ارایه‌ی خود را روی این بازی به نمایش می‌گذاریم و همه چیز را دوباره می‌سازیم و آن‌ها را کنار هم قرار می‌دهیم.»
مصاحبه‌ی کارگردان دیمنز سولز با خبرگزاری پالی‌گان حسابی بلند و بالاست و پیشنهاد می‌کنیم خودتان کامل آن را مطالعه کنید. ما در ادامه سعی کرده‌ایم بهترین نکات گفته‌های کارگردان دیمنز سولز را برای‌تان به صورت خلاصه قرار دهیم:
بازی Demon's Souls پلی‌استیشن 5

می‌توانید در ادامه تریلر جدید Demon’s Souls و تصاویری که از آن منتشر شده است را ببینید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=53178

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
X