کوئنتین تارانتینو برای هالووین فیلم ترسناک پیشنهاد می‌دهد

02:44100

کوئنتین تارانتینو برای هالووین فیلم ترسناک پیشنهاد می‌دهد


کمتر کارگردان مؤلف و اسکارگرفته‌ای پیدا می‌شود که به اندازه‌ی کوئنتین تارانتینو فیلم‌های مهجور ترسناک را دیده باشد. این کارگردان منحصربه‌فرد و جریان‌ساز سینما هر چه می‌داند را از همین فیلم‌ها یاد گرفته و تقریبا تمام ساعت‌ها و روزهای جوانی‌اش را صرف دیدن فیلم‌های مختلف کرده است. او به تازگی درباره‌ی فیلم ترسناکی حرف زده که کشف کرده است و به سینمادوستان پیشنهاد می‌کند در هالووین به تماشای آن بنشینند.

پیشنهاد تارانتینو فیلمی است از دهه‌ی ۷۰ میلادی به نام «شیطان ضربدر پنج» (Devil Times Five) با نام دیگر People Toys . داستانی درباره‌ی چند جوان که سودای کشتن دارند و در فهرست بازیگرانش نام لیف گرت هم دیده می‌شود.
تارانتینو می‌گوید: «لیف گرت رهبر این بچه‌های قاتل است و بازی خیره‌کننده‌ای هم به نمایش گذاشته. موضوع فیلم خیلی عجیب است و با آدم‌هایی سروکار دارد که از نظر ذهنی درب‌وداغان هستند. همینش هم جذابش کرده. وقتی دیدمش حسابی جا خوردم. با خودم گفتم وای عجب فیلمی! مدت‌ها بود که درباره‌اش شنیده بودم و بالاخره دیدمش و وقتی دیدم گفتم معرکه‌ است!»
این فیلم پر از صحنه‌های تکان‌دهنده و خونین است و طرفداران ژانر وحشت را حسابی سر ذوق می‌آورد. موضوع و قصه‌ای هم که انتخاب کرده با توجه زمان ساختش پیشرو و بکر است و تماشایش در هالووین می‌تواند لحظات لذت‌بخشی را برایتان خلق کند. این فیلم تولید پرماجرایی هم داشته و گفته شده کارگردان یعنی شان مک‌گرگور و تهیه‌کننده مایکل بلوویتز مشکلاتی جدی با همدیگر داشته‌اند و حتی کارشان به نزاع و درگیری هم کشیده. حتی در جایی مک‌گرگور مشتی در صورت بلویتز خوابانده و از آنسو بلویتز هم مک‌گرگور را سمت پنجره‌ای هل داده و پنجره شکسته. ولی با همه‌ی اینها انگار بازیگران نوجوان فیلم اوقات خیلی خوبی را در زمان فیلمبرداری گذرانده‌اند و همیشه از آن به عنوان روزگاری خوش که شبیه یک تعطیلات طولانی بوده یاد می‌کنند.
اگر به دنبال فیلم ترسناکی می‌گردید و از جستجو خسته شده‌اید و اثری ویژه و کمتردیده شده می‌خواهید که تأییدیه‌ی کارگردان بزرگی مثل کوئنتین تارانتنیو را هم دنبال خودش دارد، شیطان ضربدر پنج را ببینید.
منبع: ew

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=51010

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
X