تصویر رندر گلکسی S21 اولترا دوربین چهارگانه‌ی این گوشی را نشان می‌دهد

04:3250

تصویر رندر گلکسی S21 اولترا دوربین چهارگانه‌ی این گوشی را نشان می‌دهد


ساعاتی پس از انتشار تصاویر رندر گلکسی S21، همان افشاگر تصاویر رندر گلکسی S21 اولترا را منتشر کرده و همانطور که انتظار داشتیم، این دو گوشی طراحی مشابهی دارند.
در پنل جلویی این گوشی شاهد نمایشگر نسبتا خمیده هستیم و این در حالی است که مدل استاندارد گلکسی S21 از نمایشگر تخت بهره می‌برد. طبق اعلام این افشاگر، اندازه‌ی نمایشگر گلکسی S21 اولترا بین ۶٫۷ تا ۶٫۹ اینچ خواهد بود.
ماژول دوربین این گوشی مانند مدل استاندارد S21 بخشی از لبه‌ی بدنه را پوشانده است و برخلاف اس ۲۰ اولترا، حالا شاهد بهره‌گیری از دوربین چهارگانه هستیم. این ماژول دوربین بخش قابل توجهی از پنل پشتی را اشغال کرده است و ضخامت بدنه با احتساب این ماژول به ۱۰٫۸ میلی‌متر و بدون حساب کردن آن به ۸٫۹ میلی‌متر می‌رسد.

گلکسی S21 اولترا
  • گلکسی S21 اولترا

هنوز در رابطه با سنسورهای به کار رفته در این بخش گزارش چندان موثقی منتشر نشده ولی برای دوربین اصلی می‌توانیم انتظار بهره‌گیری از نسل جدید سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی را داشته باشیم. همچنین در کنار آن هم به احتمال زیاد دوربین‌های اولترا واید، تله‌فوتو و پریسکوپی تعبیه شده است.
در ارتباط با پشتیبانی گلکسی S21 اولترا از قلم S Pen خبرهای مختلفی منتشر شده ولی طبق اعلام این افشاگر، در بدنه‌ی این گوشی اثری از جایگاه مختص قلم S Pen دیده نمی‌شود؛ البته این موضوع لزوما به معنای عدم پشتیبانی از این قلم نیست. این افشاگر همچنین گزارش‌های مربوط به معرفی زودتر از انتظار خانواده‌ی گلکسی S21 را تایید کرده و گفته که این گوشی‌ها اوایل زمستان در ماه ژانویه معرفی خواهند شد.
منبع: Sam Mobile

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=47318

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
X