اشتراک پلاس مجموعه‌ای از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را به پلی‌استیشن ۵ می‌آورد

03:0020

اشتراک پلاس مجموعه‌ای از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را به پلی‌استیشن ۵ می‌آورد


سونی در برنامه‌ی نمایش بازی‌های پلی‌استیشن ۵ از «مجموعه‌ی پلی‌استیشن پلاس» پرده‌برداری کرد. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ اگر مشترک سرویس پلاس باشند، از همان روز اول عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌توانند به مجموعه‌ای بسیار باارزش از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ برای کنسول جدیدشان دست پیدا کنند.
دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ اگر مشترک سرویس پلاس باشند، از روز اول بهترین بازی‌های PS4 را در اختیار خواهند داشت.
نسل نهم بازی‌های ویدیویی،‌ نسل فروش اشتراک است. تمام شرکت‌ها دوست دارند هر طور که شده اشتراک مخصوص‌شان را به بازی‌کن‌ها قالب کنند. البته بسیاری از این اشتراک‌ها واقعا به صرفه و وسوسه کننده هستند.
شرکت سونی برای این که مجموعه‌ی بازی‌های خریداران کنسول پلی‌استیشن ۵ خالی نباشد، مجموعه‌ای از بهترین بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را همراه با اشتراک پلی‌استیشن پلاس به دارندگان پلی‌استیشن ۵ اهدا می‌کنند. این بازی‌ها روی خود کنسول پلی‌استیشن ۵ اجرا می‌شوند و خبری از استریم کردن بازی از اینترنت روی کنسول نیست.
لیست مجموعه‌ی بازی‌های پلی‌اسیتشن پلاس از بازی‌های زیر تشکیل می‌شود:

این موضوع برای خریداران پلی‌استیشن ۵ بسیار عالی است؛ زیرا بدون هزینه‌ی اضافه و فقط با اشتراک پلاس می‌توان به این مجموعه‌ی باکیفیت دست پیدا کرد. در آن سوی میدان، تعداد بازی‌های اشتراک گیم‌پس مایکروسافت بسیار پرتعدادتر از لیست ارایه شده توسط سونی است و این اشتراک به صورت پیش‌فرض همراه کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس اهدا می‌شود. در نهایت انتخاب با بازی‌کنان است که میان لیست با کیفیت ولی کوچک‌تر سونی یا لیست متنوع تر مایکروسافت یکی را انتخاب کنند.
در ادامه می‌توانید ویدیویی که برای معرفی PlayStation Plus Collection منتشر شده است را ببینید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

منبع
دیجی کالا
لینک کوتاه
https://dehkade.net /?p=14130

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
X